Sklep BHP Kraków - Odzież Robocza

KRAKOWSKIE CENTRUM BHP

ul. Przykopy 5

E-MAIL

sklep@safety-service.pl

TELEFON

530 40 50 50

ADRES

ul. Przykopy 5, Kraków

(róg ul. Turowicza i Witosa, Kurdwanów)

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

8:00 – 16:00

sklep-bhp-kraków-odzież-robocza

OFERTA - STACJONARNY SKLEP BHP KRAKÓW

Buty ochronne / robocze

Nasz sklep BHP Kraków oferuje buty ochronne i robocze: półbuty, sandały, trzewiki, gumowe oraz medyczne. W naszym sklepie BHP doradzimy także jak dobrać odpowiednią kategorię ochronną butów: SB, S1, S2, S3, S4 lub S5.

Spodnie robocze

W naszej ofercie posiadamy spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz spodenki. W ofercie odzież robocza Kraków -zarówno budżetowe modele jak i te o podwyższonej wytrzymałości w różnych krojach i kolorach.

Bluzy robocze

Bluzy robocze zarówno w komplecie ze spodniami jak i bawełniane o różnym kroju. Bluzy posiadają wiele praktycznych kieszeni, a także wzmocnienia na łokciach chroniące przed przetarciami. Odzież robocza Kraków.

Rękawice ochronne / robocze

Rękawice robocze / ochronne to podstawowe wyposażenie wielu pracowników. Oferujemy rękawice odporne na czynniki mechaniczne, chemiczne, biologiczne, ocieplane – w rozmiarach dla kobiet i mężczyzn.

Kaski / hełmy ochronne

Ochrona głowy to podstawa przy pracach na wysokości oraz na budowach. Oferujemy kaski w różnych kolorach, regulowane ręcznie i śrubą z paskami chroniącymi przed spadnięciem – 2 i 4 punktowe. Realizujemy naklejki z logo na kask!

Okulary ochronne

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór okularów ochronnych do różnych prac. Oferujemy okulary ze szkłami bezbarwnymi oraz przyciemniane. Dostępne są także okulary ochronne chroniące przed substancjami chemicznymi.

Ochronniki słuchu

Ochrona słuchu wymagana jest wszędzie tam gdzie występuje hałas. Ochronniki słuchu dostępne są jako wkładki douszne oraz nauszniki. Te drugie mogą być na pałąku lub też wpinane bezpośrednio do hełmu ochronnego.

Nakolanniki

Nakolanniki to praktyczny sposób ochrony kolan wszędzie tam gdzie istnieje konieczność wykonywania pracy w pozycji wymuszonej na kolanach. Są to zarówno prace montażowe wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Maski przeciw pyłom i chemii

Maski chronią układ oddechowy pracownika przez czynnikami chemicznymi oraz pyłami. Oferujemy maski z filtrami P1, P2 i P3. Pomagamy także dobrać odpowiedni pochłaniacz w maskach do substancji chemicznej.

Sprzęt do pracy na wysokości

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całe zestawy do pracy na wysokości: szelki bezpieczeństwa, linki z amortyzatorem, urządzenia samohamowne oraz punkty kotwienia. Doradzamy także przy doborze takiego sprzętu.

Gaśnice

Gaśnica to podstawowe wyposażenie każdej firmy. W naszej ofercie posiadamy gaśnice śniegowe, gaśnice proszkowe, a także pianowe oraz do gaszenia sprzętu elektronicznego. Warto pamiętać o znakach PPOŻ.

Apteczki

Dobrze wyposażona apteczka to jeden z najważniejszych elementów bezpiecznej firmy. Nasz sklep BHP Kraków oferuje apteczki ścienne, przenośne oraz samochodowe.

Znaki BHP

Znaki BHP w naszej ofercie to znaki ostrzegawcze, nakazu, zakazu oraz informacyjne. W naszej ofercie posiadamy znaki na płycie lub na folii samoprzylepnej o różnych rozmiarach.

Instrukcje BHP

Nasz sklep BHP Kraków oferuje szeroki wybór instrukcji na płycie dla wielu branż. Oferujemy instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. Realizujemy także instrukcje BHP na indywidualne zamówienie.

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe wykonane z gumy lub z plastiku w różnych rozmiarach: 34 cm, 54 cm bądź 70 cm. Pachołki posiadają malowane jak i odblaskowe pasy bezpieczeństwa.

Tagi: sklep bhp kraków, odzież robocza kraków, buty robocze kraków

Zapraszamy także na c-bhp i  krakowskie-centrum-bhp