Płyn do dezynfekcji powierzchni 1L ETISEPT +
  • Płyn do dezynfekcji powierzchni 1L ETISEPT +

Płyn do dezynfekcji powierzchni 1L ETISEPT +

14,90 zł
Brutto
Ilość
Produkt jest dostępny
0 recenzje

Płyn przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania bez użycia wody o działaniu wirusobójczym , bakteriobójczym, grzybobójczym.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 0196/TP/2020

  Czas dostawy

Dostawa zamówień będących na magazynie 2-3 dni

  Zasady zwrotu

Klient ma prawo zwrotu towaru, na własny koszt, do 14 dni od daty zakupu.

Płyn do dezynfekcji powierzchni 1L ETISEPT +
2020-04-11

Wysokiej klasy - dzięki zawartości alkoholu 83% - płyn bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczym przeznaczony do szybkiej dezynfekcji wszelkich powierzchni twardych odpornych na wodę i alkohol tj. biurek, poręczy na klatkach schodowych, klamek itp. Do stosowania w gospodarstwach domowych i placówkach użyteczności publicznej. Przeznaczony do powierzchni zarówno mających jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Produktu nie należy stosować do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych w obszarze związanym bezpośrednio z działalnością kliniczną.

Posiada zapach czystego alkoholu, który szybko się ulatnia (nie pachnie denaturatem, ani bimbrem - odpowiedź na pytania kupujących)

Postać produktu: ciekła

Substancja czynna: Etanol, CAS 64-17-5, WE 200-578-6 [zaw. 83 g/100 g];

Stosowanie: Produkt gotowy do użycia w postaci nierozcieńczonej. Przed zastosowaniem sprawdzić w mało widocznym miejscu odporność czyszczonej powierzchni na działanie produktu. Ze względu na zawartość substancji lotnych i palnych zaleca się stosowanie na powierzchniach mniejszych niż 2m2. W celu uzyskania efektu biobójczego (bakterie+grzyby+wirusy) przy pomocy rozpylacza spryskać czystą powierzchnię środkiem i utrzymywać ją w stanie wilgotnym przez minimum 60 sekund. Należy zwrócić uwagę, na pełne i równomierne zwilżenie dezynfekowanej powierzchni. Po zastosowaniu środka na powierzchni, która ma kontakt z żywnością należy ją spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętych opakowaniach z dala od źródeł otwartego ognia, ciepła, zapłonu, w temperaturze 5-25 °C.

Stosować w pomieszczeniach wyposażonych w wentylację ogólną.

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

Brak recenzji użytkowników.

4 innych produktów w tej samej kategorii: