Poznaj naszą ofertę!

Szkolenia BHP Kraków

Szkolenie wstępne BHP (ważne 12 m-cy dla pracowników i 6 m-cy dla kadry kierowniczej) – 69 zł PL / 89 zł EN


Szkolenie okresowe BHP dla stanowisk robotniczych (ważne 3 lata**) – 79 zł PL / 99 zł EN


Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych (ważne 6 lat) – 79 zł PL / 99 zł EN


Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców oraz osób kierujących pracownikami (ważne 5 lat) – 159 zł PL / 179 zł EN


Szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych (ważne 5 lat) – 129 zł PL / 149 zł EN


Minimalna cena szkolenia BHP w siedzibie Klienta wynosi 400 zł

PL – szkolenie BHP w języku polskim, EN – szkolenie BHP w języku angielskim

** Szkolenia okresowe BHP na stanowiskach robotniczych przy wykonywaniu prac szczególnie niebezpiecznych (np. praca na wysokości powyżej 3 m) – ważne 1 rok

Podane ceny szkoleń BHP są cenami brutto (VAT ZW)

Zamów szkolenie BHP już dziś!

Zadzwoń lub napisz

tel. 530 55 44 99

biuro@safety-service.pl

Postawiliśmy sobie za cel udowodnić…

                                                         …że szkolenia BHP mogą być naprawdę ciekawe, wartościowe i merytoryczne!


ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Na naszych szkoleniach BHP każdy uczestnik ma możliwość użyć gaśnicy śniegowej na laptop lub do wnętrza samochodu na kokpit. Realizujemy także ćwiczenia pierwszej pomocy: resuscytacji na fantomie z defibrylatorem, układanie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, opatrywanie ran, itp.

PRZYKŁADY Z ŻYCIA

To czego nie da się pokazać, można zobrazować za pomocą przykładów z życia. Uczestnicy szkoleń BHP cenią przedstawianie teoretycznych przepisów w praktyczny sposób poparty przykładami.

FILMY I ZDJĘCIA

Oceniając nasze szkolenia BHP Kraków w ankietach sami uczestnicy zasugerowali nam więcej filmów dotyczących BHP, chorób zawodowych, wypadków przy pracy. Dla naszych klientów przygotowujemy spersonalizowane filmy: wywiady z lekarzami nt. czynników szkodliwych w firmie, ewakuacji budynku, pierwszej pomocy.

TESTY ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ

Przychodzi prowadzący na szkolenie BHP z kijem baseballowym… i niedowiarkom, którzy twierdzą że kask i tak nic nie pomoże w razie uderzenia ciężkim przedmiotem daje kij aby mogli z całych sił uderzyć w kask (niebędący na głowie :)) i sprawdzić czy wytrzyma czy nie… Po takiej próbie wątpliwości znikają.

SPERSONALIZOWANE SZKOLENIA BHP ONLINE

Posiadamy własną platformę do szkoleń BHP online, którą możemy spersonalizować pod każdego klienta umieszczając w niej zdjęcia stanowisk pracy, filmy, procedury wewnątrzfirmowe oraz oczywiście logo.

SZKOLENIA BHP WSTĘPNE I OKRESOWE PRZEZ SKYPE

Szkolenia BHP przez Skype to alternatywna forma typowych szkoleń. 

W naszej ofercie posiadamy szkolenia BHP wstępne – instruktaż ogólny.

Dzięki takiej formie klient oszczędza czas dojazdu swojego pracownika na szkolenie do firmy szkoleniowej.

Specjalnie dla naszych Klientów opracowaliśmy szczegółową instrukcję jak należy zalogować się na konto gościa Skype, bez instalowania aplikacji, używając wyłącznie przeglądarki internetowej. To łatwy, szybki i przyjemny sposób realizacji obowiązkowych szkoleń w trakcie procesu zatrudniania nowych pracowników.

Dlatego przy każdym nowym zatrudnieniu firma może przeszkolić pracownika natychmiast zamiast zwlekać na utworzenie się grupy pracowników. 

Szkolenia BHP Skype przez Internet Kraków

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA SZKOLENIE BHP

  google safety service kraków bhp
  SAFETY Service youtube bhp kraków
  instagram safety service kraków bhp

  SZKOLENIA BHP

  Dlaczego warto?

  Szkolenia BHP Kraków stanowią część szkolenia wprowadzającego pracownika do nowej firmy. Wiele badań potwierdza, iż pracownicy wysoko oceniają firmy, które jasno określają czego oczekują od nowo zatrudnionych pracowników. Firmy, które organizują rzetelne szkolenie wprowadzające, w tym szkolenia wstępne BHP a po czasie szkolenia okresowe BHP, są oceniane jako profesjonalne, dobrze zorganizowane oraz respektujące wymagania polskiego prawa. Efektem takiej wysokiej oceny firmy są pozytywne opinie w internecie. Dzięki temu firma przyciąga lepszych pracowników, a obecni są bardziej lojalni i związani z firmą. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy dobry pracownik jest na wagę złota!

  Dlaczego trzeba?

  Szkolenia BHP Kraków są obowiązkowe na każdym stanowisku pracy! Nawet jeżeli jest to praca małego ryzyka i wydaje się. Pracodawca jest zobowiązany zorganizować takie szkolenie przed dopuszczeniem pracownika do pracy. Takie szkolenie BHP składa się z instruktażu ogólnego oraz instruktażu stanowiskowego. Kadra kierownicza ma obowiązek dopuścić pracownika do pracy jedynie jeżeli posiada aktualne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wstępnego i/lub okresowego w dziedzinie BHP. Pracownik natomiast ma obowiązek uczestniczyć we wszystkich obowiązkowych szkoleniach BHP oraz zdawać wymagane egzaminy w tym zakresie. Pracownik nie ma prawa odmówić uczestnictwa w takim szkoleniu pod rygorem kary regulaminowej.

  Dlaczego to się opłaca?

  Brak szkoleń BHP może być powodem wypadku przy pracy lub strat materialnych w wyniku niewłaściwego wykonania pracy. Straty mogą sięgać sporych sum jeżeli uszkodzeniu ulegają wartościowe maszyny. Brak szkoleń BHP to także ryzyko kar nakładanych przez Państwową Inspekcję Pracy podczas kontroli. Kontrole takie odbywają się cyklicznie i losowo, mogą odbyć się w wyniku wypadku przy pracy w firmie. Nierzadko także pracownicy proszą Państwową Inspekcję Pracy o interwencję jeżeli czują, że pracodawca nie respektuje przepisów Kodeksu pracy wobec nich. Wtedy szkolenia BHP są również przedmiotem kontroli. Kary za niestosowanie przez pracodawcę przepisów BHP wynoszą od 1000 zł do  30000 zł! Kara nie jest nakładana na firmę, ale na pracodawcę lub osobę z kadry kierowniczej, która dopuściła pracownika bez wymaganych szkoleń.

  Jak najlepiej zorganizować takie szkolenie BHP?

  Obecnie szkolenia BHP Kraków można organizować na wiele sposobów. Szkolenia wstępne organizowane są w formie instruktażu. Dlatego pracownik może uczestniczyć w szkoleniu otwartym organizowanym co najmniej 3 razy w tygodniu w naszej firmie, w firmie kllienta oraz przez Skype! Szkolenia okresowe BHP mogą być również organizowane w biurze naszej firmy w Krakowie przy ul. Przykopy 5, przez Skype oraz przez internet. Ta ostatnia forma, nazywana e-learningiem, pozwala na zalogowanie się i odbycie takiego szkolenia w miejscu i czasie dogodnym dla pracownika. W każdej chwili można przerwać takie szkolenie oraz wrócić do punktu w którym dokonano przerwy. Jeżeli pracownik nie zakończy szkolenia w ustalonym terminie przypomnimy o tym pracownikowi oraz poinformujemy przełożonego o tym fakcie. Ponadto nasi Specjaliści ds. BHP zapewniają pełne wsparcie podczas całego procesu szkolenia.

  Jak najwygodniej zapisać się na szkolenie BHP?

  Przygotowaliśmy wygodną formę dokonywania zgłoszeń na szkolenia (badania) BHP. Na naszej stronie głównej  znajdziesz terminy najbliższych szkoleń BHP otwartych – czyli realizowanych w sali szkoleniowej naszej firmy. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy podając nazwę firmy, ilość zgłaszanych osób, dane kontaktowe oraz rodzaj i termin szkolenia BHP Kraków. Po otrzymaniu zgłoszenia potwierdzimy ten fakt mailem, a następnie pracownik może śmiało przyjechać w określonym terminie i odbyć takie szkolenie w miłej atmosferze, gdzie otrzyma także poczęstunek w postaci kawy, wody oraz słodyczy. Można również zgłaszać zlecenia szkolenia drogą mailową lub telefonicznie. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są w zakładce kontakt.

  Kto musi uczestniczyć w szkoleniach BHP?

  Każda osoba, która została zatrudniona na podstawie umowy o pracę – niezależnie od wykonywanej pracy – ma obowiązek uczestniczyć w szkoleniu wstępnym BHP. Szkolenie wstępne BHP, przez niektórych mylnie nazywane „badanie BHP”, podzielone jest na instruktaż ogólny i instruktaż stanowiskowy. Instruktaż ogólny zwykle przeprowadza Specjalista ds. BHP, a instruktaż stanowiskowy przełożony pracownika. Następnie pracownik musi uczestniczyć w szkoleniu okresowym BHP dla odpowiedniej dla siebie grupy pracowniczej (stanowiska robotnicze, administracyjno-biurowe, inżynieryjno-techniczni oraz kadra kierownicza). Sam pracodawca także musi uczestniczyć w szkoleniu BHP dla pracodawców oraz innych osób kierujących pracownikami.

  Tagi: Szkolenia BHP Kraków, Szkolenie wstępne BHP Kraków, Szkolenie okresowe BHP Kraków, Szkolenia BHP po angielsku, badania bhp kraków